Росія хоче провести з Україною досудові переговори за позовом до СОТ

Росія запропонувала Україні на початку листопада провести консультації з українського позову до СОТ щодо транзиту через територію РФ, але відповіді ще нема
Depo.Гроші
10 жовтня 2016 17:04
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор департаменту торгових переговорів Мінекономрозвитку Росії Максим Медведков, передає Depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми підтвердили українським колегам нашу готовність провести консультації. Ми повинні провести їх протягом 60 днів після 15 вересня (дата подання позову) - тобто до 15 листопада. Ми запропонували дату - початок листопада, поки відповідь не отримали. Якщо в результаті консультацій не домовимося, то потім процедура може перейти у другу стадію розгляду - механізм вирішення суперечок", - сказав він.

Нагадаємо, в серпні СОТ визнала несправедливими мита, які встановила РФ. Тоді мова йшла про мита на папір, холодильники та пальмову олія.

Раніше повідомлялося, що Україна поскаржилася в СОТ на Росію.

Пізніше Міністерство економічного розвитку Росії опротестував рішення Світової організації торгівлі з обмеження ввезення в Росію свиней і свинини з Європейського союзу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: Росія, СОТ