Рівненські слідчі викрили WOG у виробництві контрафактного палива

З матеріалів слідства випливає, що один з найбільших гравців ринку палива в Україні міг вводити в оману покупців, а також ухилятися від сплати податків
Depo.Гроші
1 березня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Слідчі Рівненської області відкрили кримінальне провадження за фактами ухиляння від сплати податків і незаконного використання та реалізації підакцизних товарів мережею АЗС компанії WOG. Про це свідчать дані, отримані з єдиного реєстру судових рішень Рівненського міського суду, пише depo.ua з посиланням на видання "КП в Україні".

За даними слідчих, на нафтобазі в Рівненській області, що належить WOG, виготовлявся бензин шляхом змішування хімічних сумішей з паливно-мастильними матеріалами. Далі ця продукція під виглядом палива збувалася через мережу заправок WOG.

Як зазначає видання, з матеріалів слідства випливає, що один з найбільших гравців ринку палива в Україні міг вводити в оману покупців, а також ухилятися від сплати податків (акцизу). Виходячи з обсягу ввезених компонентів, за допомогою яких паливо було вироблене і реалізоване через мережу заправок, мова йде про можливу несплату близько 50 мільйонів гривень податків в місяць, як мінімум протягом другого півріччя.

Нагадаємо, раніше ЗМІ опубліковали матеріали про скандальний законопроект, який ініціював депутат від ПГ "Воля народу", співвласник компанії WOG Степан Івахів. Він і його партійні колеги запропонували Верховній Раді перенести впровадження акцизних накладних на нафтопродукти з 1 березня на 1 липня 2016 року.

На думку експертів, якщо б цей законопроект був ухвалений Радою, то це дозволило б нафтотрейдерам зберегти статус кво у виробництві контрафактного палива і фінансових махінацій.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.