Рішення житлового питання за допомогою ЖК «Кришталеві джерела»

Зовсім недавно я став одруженим чоловіком. Стабільний дохід, розмірений спосіб життя і, звичайно ж, взаємні почуття допомогли мені зробити один із найважливіших кроків у житті кожної людини
Depo.Гроші
22 лютого 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
Рішення житлового питання за допомогою ЖК «Кришталеві джерела»
Рішення житлового питання за допомогою ЖК «Кришталеві джерела»

Спільне життя ми почали під одним дахом разом з моїми батьками, але виявилося, що не все так просто - різні покоління, різні погляди на життя, та й будинок, як-не-як, батьківська, нажита чесною працею, власність. Ось тут, ми з дружиною і задумалися вперше про власне житло, де ми б спокійно змогли «вити» сімейне гніздечко і виховувати дітей так, як самі вважатимемо за потрібне. Зібралися з духом, обговорили дану тему з батьками - вони нас на всі 100 відсотків підтримали. Почали дізнаватися, що почому і що до чого. Перечитали безліч інформації в Інтернеті, побували в багатьох банках і прийшли до висновку, що найкраще купувати квартиру на первинному ринку. Ну а якщо первинний ринок, то, звичайно ж, житловий комплекс «Кришталеві джерела».

Чому саме «Кришталеві джерела»? Відповідь проста - тільки цей житловий комплекс відмінно зарекомендував себе на будівельному ринку. Генеральним підрядником є ​​компанія «КСМ-Груп», яка була організована в 1997 році, займалася будівництвом котеджів та будинків в селах Козин, Осокорки, Вишеньки. А також на їхньому рахунку житлова та культурна забудова по вул. Метрологічна в м. Київ. І це мінімальний перелік всієї виконаної роботи за роки існування даного підприємства.

Житловий комплекс «Кришталеві джерела» виконаний на західний манер з урахуванням всіх заходів безпеки для його жителів. Від чітко спланованих квартир ми були в захваті і отримали приголомшливе враження від прогулянки по раціонально облаштованому подвір'ю цього комплексу. Нам невимовно пощастило, що була можливість оформлення розстрочки від забудовника на квартири в цьому мікрорайоні, чим ми і скористалися.

Так само у них врахована можливість кредитування на більш тривалий (до 60 місяців) термін, ніж розстрочка (до 12 місяців), але і відсоток виплати, звичайно ж, більше. Розтягнувши виплати на кілька платежів, можна подумати і про ремонт нашого житла. Адже в нашій квартирі є тільки стяжка і штукатурка, що дозволить нам оформити інтер'єр у власному дизайні.

Особисто ми непередавано щасливі нашою покупкою, яка зробить нас більш незалежними і самостійними. Тепер сміливо можна планувати дитину, адже у неї тепер завжди буде «дах над головою», - поділився своєю думкою мешканець ЖК «Кришталеві джерелі» Власов Євгеній.