Рада відмовилась залучати радників до приватизації стратегічних об`єктів

Верховна Рада ухвалила за основу зміни до Закону України "Про приватизацію державного майна" щодо залучення радників до приватизації
Depo.Гроші
4 червня 2015 13:44
ФОТО: depo.ua

За відповідний законопроект №2818, внесений урядом, проголосували 148 народних депутатів, передає depo.ua.

Законопроектом пропонується залучати радників до приватизації та продаж об'єктів групи "Г "(стратегічні підприємства, підприємства оборонно-промислового комплексу, науково-дослідні та проектно-конструкторські організації та установи та інші).

 "Залучення радників дозволяє провести повну підготовку об'єкта до приватизації з урахуванням існуючої практики, міжнародних стандартів; презентувати його широкому колу потенційних покупців в Україні та за її межами...сприятиме приведенню приватизаційних процедур до міжнародних стандартів", - йдеться в документі.

Також депутати відмовились відправляти цей законопроект на доопрацювання.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус 15 січня представив у Верховній Раді законопроект, який передбачає виключення 1251 підприємства зі списку заборонених до приватизації об'єктів.

Верховна Рада не підтримала цю ініціативу і відправила законопроект на доопрацювання в уряд, мотивуючи своє рішення тим, що Кабмін прагне приватизувати стратегічно важливі підприємства, особливо лісгоспи і концерн "Укрспирт".

Однак прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що приватизація державних компаній і підприємств не торкнеться тих структур, які становлять стратегічно важливе значення для безпеки та економіки країни.