Рада дала понад 2 млрд грн на вільний Донбас

Сьогодні народні депутати ухвали закон "Про внесення зміни до пункту 24 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо перерозподілу видатків місцевих бюджетів тимчасово окупованих територій)
Depo.Гроші
6 жовтня 2015 11:47
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 265 парламентарів, передає depo.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, закон урегульовує бюджетні правовідносини, пов'язані з функціонуванням бюджетної системи України в особливий період.

Ухвалення закону надасть змогу за рахунок додаткових коштів вирішувати проблемні питання Луганської і Донецької областей у галузі освіти, медицини, житлового фонду, ЖКГ та інфраструктури.

"Реалізація запропонованого проекту Закону України не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України, оскільки відбувається перерозподіл дохідних джерел та видаткових повноважень між місцевими бюджетами підконтрольних та тимчасово непідконтрольних українській владі територій", - зазначають автори закону, серед яких нардепи від БПП, у пояснювальній записці.

Таким чином, народні депутати дали уряду право перерозподілити 2,5 млрд грн, призначених для місцевих бюджетів на окупованих територія, на потреби територіальних громад на підконтрольних Україні територіях.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.