Путіну напророкували дефіцит бензину

Через два роки Росія може постати перед проблемою нестачі бензину, якщо не вжити заходів з надання галузі додаткових пільг
Depo.Гроші
5 серпня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив президенту Росії Володимиру Путіну голова "Роснефти" Ігор Сєчін, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Так, президент компанії звернувся до Володимира Путіна з проханням підтримати нафтову промисловість новими пільгами, в іншому разі у країні виникне дефіцит палива вже через два роки.

Сечін нагадав, що введення з початку цього року так званого податкового маневру згубно позначилося на галузі. За підсумками першого кварталу, на багатьох нафтопереробних заводах різко знизилася прибутковість, що може призвести до затягнення або зупинки модернізації НПЗ.

Голова "Роснефти" закликав надати галузі додаткові пільги, зокрема, запровадити субсидування відсоткової ставки за позиками для інвестицій у проекти модернізації НПЗ для тих компаній, які продовжують ці проекти; відмовитися від індексації для таких компаній залізничних тарифів; ввести податкові канікули експортного мита на нафтопродукти залежно від глибини переробки; надавати нові ліцензії на розробку родовищ нафти і газу під умову, що видобута сировина буде перероблятися на російських заводах і потім поставлятися на внутрішній ринок.

Більше економічних новин читайте у розділі "Гроші".

Мітки: бензин, Росія