Публікація звітів KSG Agro збільшила котирування акцій холдингу на 20%

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками першого півріччя 2016 року згідно зі звітом, опублікованим на його офіційному сайті, отримав чистий прибуток - 1,957 млн доларів
Depo.Гроші
26 серпня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua
Публікація звітів KSG Agro збільшила котирування акцій холдингу на 20%
Публікація звітів KSG Agro збільшила котирування акцій холдингу на 20%

Відразу ж після публікації звіту про результати за перше півріччя 2016 р котирування акцій холдингу зросли більш ніж на 20%, йдеться в повідомленні компанії, передають "Українські новини".

За результатами роботи в першій половині 2016 р KSG Agro збільшила свій операційний дохід майже на 23%. Він склав 5,28 млн дол. В порівнянні з 4,3 млн дол. за аналогічний період минулого року.

Виручка компанії за цей період зросла на 40% - до 7,14 млн дол.

"Якщо ви проаналізуєте ситуацію в АПК за останні 1,5-2 роки, то переконаєтеся, що прибуткова діяльність агрохолдингу - безсумнівний позитив, - прокоментував піврічні показники холдингу головний фінансовий аналітик РА "Експерт-Рейтинг" Віталій Шапран, - За цим стоїть величезна робота KSG Agro по скороченню видаткової частини бюджету компанії. Так, було скорочено штат керуючої компанії, оптимізований земельний банк".

Експерт також позитивно оцінив зусилля KSG Agro по оптимізації боргового навантаження, що дозволило реструктуризувати заборгованість перед Укрсоцбанком (UniCredit Group) і Банком Кредит Дніпро, а також досягти домовленостей з основними міжнародними кредиторами про реструктуризацію на 10 років.

Віталій Шапран висловив упевненість, що сукупність ключових чинників успішної стратегії розвитку KSG Agro дозволять їй і в доступній для огляду перспективі підтримувати свою інвестиційну привабливість в очах іноземних портфельних інвесторів.

Довідка: KSG Agro створена в 2001 році. Компанія розвиває свинарський напрямок, займається рослинництвом, переробкою, виробництвом борошна і біопалива.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.