Профспілки пішли з пікетом під вікна Яценюка

Близько п'яти тисяч представників Федерації профспілок України пікетують Кабінет Міністрів України
Depo.Гроші
15 жовтня 2014 11:59
ФОТО: depo.ua
Профспілки пішли з пікетом під вікна Яценюка
Профспілки пішли з пікетом під вікна Яценюка

Як повідомляється на сторінці Maidan Press Center в Facebook, активісти вимагають скасувати скорочення штату співробітників, підвищення заробітньої плати, виконання зобов'язань уряду з урахуванням думки профспілок, передає ДеПо.

За інформацією «Українських новин», близько 150 активістів вимагають біля будівлі Кабінету Міністрів в Києві скасування урядової постанови про ліквідацію санітарно-епідеміологічної станції.

Станом на 11:40 активісти стоять поруч з мітингувальниками активістами Федерації профспілок і тримають в руках плакати з написами: «Майбутнє належить профілактичній медицині», «СЕС - санітарний щит України», «Профілактика знищується - інфекції залишаються», «Ебола - на порозі »та інші.

«Вже підписано постанови Кабінету Міністрів №442 від 10 вересня 2014 року. По ньому, з 1 січня не буде існувати санітарно-епідеміологічна служба. Якщо її не буде, то будуть не захищені діти в школах», - сказав директор окремого підрозділу Деснянського міжрайонного відділення державної установи« Київський міський лабораторний центр» Валерій Гейко.

За його словами, якщо СЕС буде скасована, це призведе до поширення епідемій на території України.

ДеПо стежитиме за розвитком подій.

Мітки: пикет, ФПУ