Продажі Apple впали вперше за 15 років

Американська компанія повідомила, що за останній квартал фінансового року, який закінчується 24 вересня, вона продала 45,5 млн смартфонів iPhone
Depo.Гроші
26 жовтня 2016 08:23
ФОТО: depo.ua

Це виявилося вищим за очікування аналітиків, які в середньому прогнозували 44,8 млн проданих смартфонів, передає Depo.ua з посиланням на Російська служба Бі-Бі-Сі.

Однак, за рік обсяг продажів смартфонів знизився на 5%.

Доходи компанії впали на 9% порівняно з третім кварталом фінансового року - до 46,85 млрд доларів. Рік тому вони становили 51,5 млрд доларів. Доходи компанії в річному вираженні знизилися вперше з 2001 року.

Чистий прибуток компанії знизився з 11 млрд доларів в четвертому кварталі минулого року до 9 млрд зараз. У цілому за рік прибуток знизився з 53,4 млрд доларів до 45,7 млрд.

Підвів американську компанію китайський ринок, який раніше вважався локомотивом її зростання. Виручка на цьому ринку в четвертому кварталі впала майже на 30%. В минулому кварталі вона на цьому ринку скоротилася на 33%.

Знизився попит на продукцію Apple і на американському ринку - це основний ринок продажів компанії.

Акції найдорожчої компанії світу після оголошення цих результатів впали на 3% - до 118,8 долара.

При цьому в Apple очікують, що виручка в святковий період складе 76-78 млрд доларів - це вище оцінок аналітиків.

В Apple також відзначають високий попит на iPhone 7, який був представлений у вересні. Поки це не знайшло відображення у звітності компанії.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: Apple, iphone