Приватні садки готові сприяти державній ініціативі щодо раннього розвитку дітей

Майже рік як у Верховній Раді створили профільний підкомітет з питань раннього розвитку і дошкільної освіти. Голова підкомітету Володимир Воронов наголосив на важливості підтримки державою приватних дошкільних установ. Саме вони, за його словами, створюють більшість нових місць для дітей та задають вектор руху освіти дошкільнят

Приватні садки готові сприяти державній…

Засновники мережі приватних садочків "Країна дитинства", Бухевич Андрій та Інна, погоджуються з Вороновим. Вони вважають, що влада давно повинна була працювати з приватними закладами пліч о пліч і вони готові підтримувати державні ініціативи для покращення дошкільної освіти в Україні та бути прикладом для держсадків.

Чому ж влада покладає свої надії саме на приватні заклади і в яких моментах державні установи мають на них рівнятися, ми вирішили дізнатися на прикладі садків "Країна дитинства".

Новітні методики навчання

Перший дитячий садок "Країни дитинства" виник ще 17 років тому. За цей час невеликий сімейний заклад перетворився на мережу садочків з власною програмою навчання, в основі якої лежать сучасні, світові методики дошкільної освіти: методика Зайцева, Домана, Федієнко, Шелестової, ейдетика, мнемотехніка, метод проєктів, STEM, блоки Дьєнеша тощо.

https://lh3.googleusercontent.com/CXvpwE8RLdJ8OHP317WFIogk-Z0d5KvDaBnRMVifSPSE0GvSA2XFGYjCdcrHFUxDtlfeaRqnqUsV7CHOwMsD1JvAa1qILzURy0bMnQsffQ3nCI_h-Il4bZsZui1_GBzxxohm4RjfWhEyJBeaew

Безпека

У час пандемії Covid-19 найбільше турбує безпека дітей. Щовечора в приміщеннях проходить вологе прибирання і дезінфекція підлоги, іграшок та інших предметів, з якими найчастіше контактують діти. В садках встановлені кварцеві лампи. Після робочого дня їх вмикають для знезараження приміщень та провітрюють кімнати. 

Як на вулиці, так і у приміщеннях садочків встановлена система відеоспостереження. 

Розвиток дітей

https://lh4.googleusercontent.com/pgTStaAyi4EkASK-T3DSOGeQ2QoT7_nxU7DHXQxv1c4_Dawd5gfLxPfb2NxGxpYbgGjm38v1pu8mMvhDvHzKMH8Gm_iqkTAdWZ84otexkgsaV5Ei85_3ZMzdfCApPWpdZnGDTpdWIJIWzQ4upg

З наймолодших груп кіндерів навчають англійської і французької мови. Їм прищеплюють любов до математики, природничих наук, технологій, при цьому розвиваючи і креативність.

Також існує багато додаткових занять в межах центру розвитку про садку: уроки з логопедом;  карате; живопис; вокал; ментальна арифметика; танці тощо.

Наразі "Країна дитинства" — це 5 садків (Smart Kids, Idea Kids, Creative Kids, Best Kids, Active Kids) та центр розвитку. Максимальна кількість дітей в одній групі — 18 осіб. Прийом учнів здійснюється з 2-х років. Реєстрація в групи відбувається протягом всього року.

Довідка. Влітку голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Володимир Воронов розповів про єдиний держреєстр. Над реєстром планують працювати в 3 етапи: скласти список дітей і дошкільних закладів, аби зрозуміти, яка черга до дитсадків, підключити можливість отримання онлайн-довідок та створити сервіси для дошкільних установ. Реєстр має допомогти вибудувати інфраструктуру дошкільної освіти та призвести до появи більшої кількості приватних садків. А саме на них наразі робить ставки держава.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"