Прибуток "Газпрому" впав більше ніж у сім разів

У 2014 році прибуток "Газпрому" упав в порівнянні з попереднім роком більше ніж у сім разів - з 1,139 трлн руб. до 159 млрд руб.
Depo.Гроші
29 квітня 2015 11:29
ФОТО: depo.ua
Прибуток "Газпрому" впав більше ніж у сім разів
Прибуток "Газпрому" впав більше ніж у сім разів

Це випливає зі звіту "Газпрому", підготовленого відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), передає depo.ua з посиланням на РБК.

У той же час сумарний розмір короткострокової винагороди, виплаченої в 2014 році членам ради директорів, членам правління і голови правління ВАТ "Газпром" (включаючи заробітну плату, премії та винагорода за участь в органах управління ВАТ "Газпром"), збільшився порівняно з попереднім роком майже в півтора рази - з 2,992 млрд руб. до 4,393 млрд руб.

"Зазначені суми включають податок на доходи фізичних осіб та страхові виплати у позабюджетні фонди. Короткострокова винагорода ключового управлінського персоналу також включає в себе оплату послуг оздоровчого характеру", - наголошується в звіті.

У документі також підкреслюється, що члени ради директорів "Газпрому", які заміщають державні посади Російської Федерації і посади державної цивільної служби, не отримують винагороди від компанії.

Зниження прибутку в "Газпромі" пояснюють в першу чергу падінням курсу рубля і зростанням витрат за курсовими різницями через переоцінку зобов'язань за кредитами і позиками, номінованими в іноземній валюті. За даними "Газпрому", чистий збиток за курсовими різницями у 2014 році збільшився в порівнянні з попереднім роком на 925,757 млрд руб.

Прибуток "Газпрому" від продажів скоротився в 2014 році на 276,785 млрд руб., або на 17%, а виручка зросла на 6%, склавши приблизно 5,590 трлн руб.

Мітки: Газпром