Попри санкції, Росія мусить пускати українські літаки, – Яценюк

Російська Федерація мусить виконувати двосторонні зобов’язання про авіаперевезення, незважаючи на уведені Україною санкції
Depo.Гроші
30 вересня 2015 14:28
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Російські авіакомпанії порушили повітряний простір України, незаконно здійснювали польоти в Крим, тому такі авіакомпанії попали в санкційний список. У нас чітка мотивація рішення. Але північні сусіди без будь-яких підстав почали вводити безпідставні зворотні заходи проти українських авіакомпаній", - пояснив Яценюк.

Він додав, що Росія мусить дотриматися двосторонніх угод.

"Вони думають, що так будуть знищувати наші компанії... Але скільки літають до нас, стільки літаємо ми. Тому я доручаю невідкладно пояснити сусідам, що санкції введені, доки Росія не забереться з Криму, "Аерофлот" не може літати, але виконувати наші угоди щодо польотів треба на принципах взаємності", - сказав глава уряду.

Нагадаємо,  що з 25 вересня Кабінет Міністрів України заборонив російським авіакомпаніям польоти в Україну. Йдеться про  "Аерофлот", котрий уже заявив, що припиняє польоти в Україну з 25 жовтня.  А згодом Росія заборонила польоти над своєю територією п'ятьом українським авіакомпаніям.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.