Понад 30 експертів поділяться секретами світого e-commerce

6 жовтня в Києві, в рамках Ukrainian E-commerce Congress 2016 (E-congress 2016) понад 30 європейських і українських експертів розкажуть про світові практики і тренди розвитку електронної комерції
Depo.Гроші
31 серпня 2016 10:24
ФОТО: depo.ua

Зарубіжні гості презентують "порядок денний на завтра", а вітчизняні спікери поділяться своїми напрацюваннями та досвідом впровадження в українських реаліях галузевих стандартів.

"У 2015 році Ecommerce Europe назвала Україну найбільш швидко зростаючим ринком електронної комерції в Європі. Щоб не втратити пальму першості, нашим гравцям потрібно рухатися вперед з ще більшою швидкістю", - розповідає Ірина Холод, керівник Ukrainian E-commerce Expert, компанії-організатора. - "Наповнення інформаційних потоків має дати поштовх для вирішення як стратегічних, так і поточних задач commerce-проектів різного масштабу".

В рамках першого потоку іноземні та українські експерти обговорять актуальні питання і прогнози розвитку e-commerce до 2020 року, мобільну комерцію, BigData, фулфілмент супровід онлайн проектів, а спецрубрикою стане тема "HR у e-commerce".

У другому потоці учасники познайомляться з ефективними бізнес-моделями для онлайн і оффлайн торгових проектів - локальні маркетплейси, дропшіппінг, віртуальні адреси, онлайн експорт на міжнародних майданчиках, e-commerce в соціальних мережах.

Окрему увагу в програмі конгресу приділено кейсам по впровадженню нових сервісів в доставці, маркетингу, фінансах, digital, аналітиці та онлайн просуванню. В рамках третього потоку українські Інтернет-проекти спільно з розробниками поділяться практичним досвідом, чи допомогли нововведення поліпшити діяльність компанії-замовника.

Паралельно пройде виставка українських компаній, які обслуговують ринок e-commerce.

Детальна програма заходу і реєстрація на сайті: //e-congress.com.ua/

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші