Придбання нерухомості в розстрочку від будівельної компанії

Купити власну квартиру в столиці зараз досить проблематично, основна проблема - це ціна на нерухомість у Києві. Саме висока вартість столичних квадратних метрів не дозволяє багатьом здійснити мрію про власну квартиру. Але не варто зневірятися, якщо Ви цілеспрямовано йдете до своєї мрії, вона обов'язково здійсниться
Придбання нерухомості в розстрочку від будівельної компанії
Придбання нерухомості в розстрочку від будівельної компанії

Якщо говорити про покупку житлової нерухомості, існує кілька варіантів, здатних допомогти і прискорити процес покупки. Перше, що спадає на думку, - це, звичайно, іпотечний кредит. Під іпотечним кредитом варто розуміти банківський вид кредитування під заставу нерухомості, таким чином, нерухомість виступає в ролі гарантії виконання кредитних зобов'язань.

Але реальність така, що іпотечне кредитування в Україні практично паралізоване. Більшість банків припинили видачу кредитів на купівлю житла під заставу нерухомості і займаються тільки обслуговуванням раніше виданих кредитів. А ті програми, що ще функціонують, занадто дорогі, а також мають високі вимоги до фінансового стану потенційних позичальників.

Ще один варіант - квартира в розстрочку від забудовника. Більшість будівельних компаній пропонують свої власні програми. Покупка квартири в розстрочку від забудовника має низку кардинальних відмінностей від іпотечного кредитування. Перше - це строк кредитування, якщо іпотечні кредити мають довгостроковий характер аж до 20 або навіть 30 років, то розстрочка має короткостроковий характер 2-3 роки, максимум на 5 років. Друге - це перший внесок, він вищий, ніж у більшості програм банківського кредитування, і становить у середньому 30-50 відсотків від повної вартості квартири.

Водночас головний позитивний момент розстрочки від забудовника - це можливість скористатися безпроцентними програмами. Багато будівельних компаній пропонують для своїх клієнтів 0-ві процентні ставки за умови виконання певних вимог, наприклад, перший внесок не менше 60 відсотків вартості житла та строк виплати залишку суми не більш ніж за 24 місяці з моменту оформлення.

Як бачите, придбання квартири в розстрочку від забудовника має як свої переваги, так і недоліки. Якщо Ви маєте певну суму на перший внесок, а також розраховуєте виплатити залишок у короткостроковій перспективі до 2 років, то такі програми можуть бути для Вас дуже цікаві, головне - підібрати надійного забудовника і підходящу квартиру.

ЖК «Совські ставки», джерело www.sovskie.ua