Придбання нерухомості в розстрочку від будівельної компанії

Купити власну квартиру в столиці зараз досить проблематично, основна проблема - це ціна на нерухомість у Києві. Саме висока вартість столичних квадратних метрів не дозволяє багатьом здійснити мрію про власну квартиру. Але не варто зневірятися, якщо Ви цілеспрямовано йдете до своєї мрії, вона обов'язково здійсниться
Depo.Гроші
12 грудня 2014 11:11
ФОТО: depo.ua
Придбання нерухомості в розстрочку від будівельної компанії
Придбання нерухомості в розстрочку від будівельної компанії

Якщо говорити про покупку житлової нерухомості, існує кілька варіантів, здатних допомогти і прискорити процес покупки. Перше, що спадає на думку, - це, звичайно, іпотечний кредит. Під іпотечним кредитом варто розуміти банківський вид кредитування під заставу нерухомості, таким чином, нерухомість виступає в ролі гарантії виконання кредитних зобов'язань.

Але реальність така, що іпотечне кредитування в Україні практично паралізоване. Більшість банків припинили видачу кредитів на купівлю житла під заставу нерухомості і займаються тільки обслуговуванням раніше виданих кредитів. А ті програми, що ще функціонують, занадто дорогі, а також мають високі вимоги до фінансового стану потенційних позичальників.

Ще один варіант - квартира в розстрочку від забудовника. Більшість будівельних компаній пропонують свої власні програми. Покупка квартири в розстрочку від забудовника має низку кардинальних відмінностей від іпотечного кредитування. Перше - це строк кредитування, якщо іпотечні кредити мають довгостроковий характер аж до 20 або навіть 30 років, то розстрочка має короткостроковий характер 2-3 роки, максимум на 5 років. Друге - це перший внесок, він вищий, ніж у більшості програм банківського кредитування, і становить у середньому 30-50 відсотків від повної вартості квартири.

Водночас головний позитивний момент розстрочки від забудовника - це можливість скористатися безпроцентними програмами. Багато будівельних компаній пропонують для своїх клієнтів 0-ві процентні ставки за умови виконання певних вимог, наприклад, перший внесок не менше 60 відсотків вартості житла та строк виплати залишку суми не більш ніж за 24 місяці з моменту оформлення.

Як бачите, придбання квартири в розстрочку від забудовника має як свої переваги, так і недоліки. Якщо Ви маєте певну суму на перший внесок, а також розраховуєте виплатити залишок у короткостроковій перспективі до 2 років, то такі програми можуть бути для Вас дуже цікаві, головне - підібрати надійного забудовника і підходящу квартиру.

ЖК «Совські ставки», джерело www.sovskie.ua