Потяги київського метро їздитимуть повільніше через безгрошів'я

Швидкість поїздів на деяких ділянках довелося знизити, оскільки немає коштів на закріплення ґрунту і заміну рейок
Depo.Гроші
13 січня 2015 18:36
ФОТО: depo.ua
Потяги київського метро їздитимуть повільніше через безгрошів
Потяги київського метро їздитимуть повільніше через безгрошів'я

«На деяких ділянках вже обмежена швидкість руху поїздів до 40 км/год і пасажири це відчувають», - визнає на сайті Київського метрополітену його керівник Віктор Брагінський, передає depo.ua.

«Через багаторічну невідповідність тарифу економічно обґрунтованому рівню та хронічну недокомпенсацію за пільгові перевезення минулий рік ми закінчили зі збитком понад півмільярда гривень», - говорить Брагінський і підкреслює, що в цих умовах надзавдання - дотримання безпеки перевезень.

«Всіма силами ми намагаємося не допустити погіршення ситуації, проте без необхідних деталей простоюють 14 потягів, які могли перевозити киян», - говорить начальник метрополітену.

Як повідомляв depo.ua, мер Києва Віталій Кличко заявив, що в лютому 2015 року проїзд в метро подорожчає до 4 гривень. За його словами, додаткові кошти (1,5 млрд. грн.) підуть на виплату податків і зарплат (800 млн.), оплату спожитих Київським метрополітеном енергоносіїв (150 млн.), 300 млн. гривень підуть на погашення боргів, у тому числі придбаних в кредит вагонів, «решта залишається для того, щоб метро далі розвивалося, на утримання метро», зокрема на ремонт тунелів, які в деяких місцях вже почали просідати.

Про те, що швидкість поїздів доведеться знижувати, керівництво метрополітену говорило також два роки тому.