Підприємство Григоришина виграло тендер "Укртрансгазу" на 1,3 млрд грн

Філія "УМГ "Черкаситрансгаз" ПАТ "Укртрансгаз" провело аукціон на реконструкцію компресорної станції "Задніпровська", переможцем якого стало "ПАТ Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання"
Depo.Гроші
8 листопада 2016 14:55
ФОТО: depo.ua

Сумське НПО з групи Костянтина Григоришина виграло торги у єдиного конкурента - київського ПАТ "Спеціалізоване монтажне управління №24", передає Depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Очікувана ціна тендеру становила 1,352 млрд гривень. Під час аукціону учасники зробили по три мінімальні кроки на зниження ціни, визначені організатором тендеру - по 13,5 млн гривень, або 1% від очікуваної ціни.

Сумський завод зробив стартову заявку на кілька сотих відсотка нижчу від конкурента. І у кожному з наступних трьох раундів робив трохи дешевші пропозиції. Остаточна ціна від заводу Григоришина була нижчою від стартової на 40,58 млн гривень, або рівно 3% від очікуваної ціни.

Нагадаємо, комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендує Раді схвалити постанову про персональні санкції для 15-ти громадян України та Росії, серед яких і Костянтин Григоришин.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.