Переселенцям дозволили реєструватися до 1 лютого 2015 року

Кабінет Міністрів продовжив термін реєстрації вимушених переселенців із зони проведення антитерористичної операції і анексованого Росією Криму для отримання соціальних виплат до 1 лютого 2015 року
Depo.Гроші
29 грудня 2014 18:26
ФОТО: depo.ua
Переселенцям дозволили реєструватися до 1 лютого 2015 року
Переселенцям дозволили реєструватися до 1 лютого 2015 року

Про це на прес-конференції сказав міністр соціальної політики Павло Розенко, передає depo.ua з посиланням на «Українські новини».

«Уряд прийняв рішення внести зміни в постанову №637 від 5 листопада 2014 року щодо продовження терміну обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО: замість 31 грудня 2015 року цей термін був продовжений на місяць - до 1 лютого 2015 року» , - сказав він.

Причиною такого рішення стала велика кількість переселенців і велике навантаження на центри соціального захисту.

Розенко зазначив, що дана норма стосується лише тих переселенців, які виїхали із зони проведення АТО і Криму та яким були призначені соцвиплати на новому місці проживання до 1 жовтня 2014 року, коли було прийнято рішення про облік переселенців.

За його словами, вимушені переселенці зможуть отримувати соціальні виплати в інших регіонах лише після реєстрації.

Нагадаємо, раніше Кабмін продовжив термін взяття на облік до 31 грудня 2014 року для здійснення соціальних виплат вимушеним переселенцям з території анексованого Росією Криму та зони проведення антитерористичної операції.