Панама доєднається до системи обміну податковою інформацією

Панама має намір приєднатися до міжнародної системи автоматичного обміну банківськими та податковими даними
Depo.Гроші
11 квітня 2016 16:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Минулого тижня я провів телефонну розмову з віце-президентом (і міністром закордонних справ) Ісабель де Панами Сайнт МАЛО де Альварадо, в ході якого вона висловила намір в повній мірі співпрацювати з цього питання з ОЕСР", - сказав він. "Я очікую, що ця подія (публікація документів про офшори) вплине на рішення уряду Панами приєднатися до міжнародних зусиль по забезпеченню прозорості (оподаткування)", - повідомив генеральний секретар Організації економічного співробітництва і розвитку Анхель Гурріа.

На думку ОЕСР, приєднання Панами до цієї системи дало б змогу в значній мірі підвищити ефективність заходів по боротьбі з несплатою податків.

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

У розслідуванні журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka, четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.