Отримувачам субсидій скасували пільги, - постанова Кабміну

Уряд України скасував нарахування пільг одержувачам житлових субсидій
Depo.Гроші
4 травня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на постанову Кабміну №319 від 27 квітня, опубліковану на сайті уряду.

Згідно з текстом документа, "громадянам, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і звертаються за субсидією, пропонується не нараховувати відповідні пільги на період отримання субсидії".

"Зазначене не призведе до зменшення рівня соціального захисту населення, оскільки субсидії розраховуються з урахуванням пільг на оплату послуг, і обсяг обов'язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів сім'ї", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, інформація про даних осіб подається підприємствам - виробникам житлово-комунальних послуг і вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Нагадаємо, 28 квітня Кабмін одночасно з рішенням щодо нових цін на природний газ прийняв рішення щодо удосконалення механізму надання житлових субсидій для підвищення ефективності цієї програми.

За орієнтовними розрахунками, таких сімей в Україні може бути близько 8 мільйонів (в опалювальний період 2015/2016 рр. субсидії отримували близько 5,5 млн. сімей).

Сьогодні в державному бюджеті України на 2016 рік для надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг передбачено 35 млрд грн.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші