Опалювальний сезон в Україні хочуть скоротити на 4 тижні

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розглядає можливість скорочення опалювального сезону
Depo.Гроші
23 вересня 2014 15:09
ФОТО: depo.ua
Опалювальний сезон в Україні хочуть скоротити на 4 тижні
Опалювальний сезон в Україні хочуть скоротити на 4 тижні

Про це на засіданні Кабінету Міністрів повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов, пише ДеПо з посиланням на «Українські новини».

За його словами протягом липня був розроблений комплекс заходів, який дозволить пройти опалювальний сезон за умови скорочення обсягів поставок газу на 30%.

Зокрема, цей комплекс заходів передбачає економію споживання газу в межах 7% за рахунок оптимізації споживання тепла в багатоквартирних будинках, утеплення місць загального користування, відключення окремих приміщень та будівель.

Ще 5% можливо скоротити за рахунок модернізації котелень і систем теплопостачання.

При цьому Білоусов зазначив, що до початку опалювального сезону буде введено в експлуатацію 500 котелень, які працюють не на газі.

«Для того, щоб заощадити ці 14%, нам потрібно, ми порахували, на 2 тижні пізніше почати опалювальний сезон і на 2 тижні раніше його закінчити», - сказав він.

Білоусов підкреслив, що регіони готуються до опалювального сезону відповідно до графіка.

Як повідомляв ДеПо, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан відзначає необхідність 32-33 млрд куб. м газу для проходження опалювального сезону.