Кримські окупанти обмежать користування водою із свердловин

Нелегітимне Міністерство екології та природних ресурсів окупованого Росією Криму планує встановити ліміти для кожної свердловини з видобутку води, дотримання яких буде контролюватися за допомогою лічильників
Depo.Гроші
14 квітня 2015 09:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив "міністр екології та природних ресурсів" півострова Геннадій Нараєв, передає depo.ua з посиланням на "Новини Криму".

За словами Нараєва, регулювання видобутку води з невеликих свердловин, розташованих у приватних домоволодіннях, зіткнеться з великими труднощами, але чиновники готові до цього.

«Враховуючи дефіцит води, який є в Криму, ми повинні всіх зобов'язати встановити лічильники. Наші фахівці визначать, скільки можна видобувати, і ліміти не можна буде перевищувати. Для кожної свердловини буде визначений свій ліміт. Це - завдання архіскладне, вона займе тривалий час», - зазначив Нараєв.

На думку екологів, буріння свердловин в Криму вирішить проблему повного водозабезпечення тільки на 2-3 роки і призведе до засолення ґрунтів в північній і центральній частинах півострова.

Нагадаємо, раніше в.о. голови Держагентства з водних ресурсів Олексій Чунарєв заявив, що для подачі води в Крим Північно-Кримським каналом необхідно, щоб на півострові визначилися з легітимним органом, з яким можна буде укласти договір.