Один з найбільших у світі інвестбанків закрив фонд "клубу друзів Путіна" BRIC

Один з найбільших у світі інвестиційних банків Goldman Sachs припинив роботу фонду BRIC, що інвестував в Росію, Бразилію, Індію та Китай
Depo.Гроші
9 листопада 2015 11:05
ФОТО: depo.ua

Згідно з документом американської Комісії з цінних паперів і бірж, фонд BRIC тепер включений в Фонд підтримки ринків, що розвиваються Goldman Sachs, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

На це рішення вплинули фінансові втрати, які в останні роки несе фонд: з 2010 року його доходи знизилися на 21%, а активи зменшилися на 88% в порівнянні з піковими показниками п'ятирічної давності.

На думку аналітиків, опитаних агентством Bloomberg, засновники фонду розраховували на високі доходи від інвестування в економіку Китаю, а також на прибуток від економічного зростання Росії, Бразилії та Індії, проте в 2011 році в Goldman Sachs передбачили зменшення інтересу до діяльності групи BRIC через падіння рівня зайнятості в цих країнах.

З тих пір Росія потрапила під санкції Заходу, в Індії значно сповільнилося темп реформ, а в Китаї знизилися темпи зростання економіки.

На думку керівництва Goldman Sachs, об'єднання фондів має зацікавити іноземних інвесторів, оскільки розширюється кількість країн і варіантів вкладення коштів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші