На оцінку своїх активів і аудит «Нафтогаз» витратить 33 млн гривень

НАК «Нафтогаз України» за результатами тендерів уклав угоди на здійснення оцінки своїх активів та аудиту за останні три роки
Depo.Гроші
22 вересня 2014 10:33
ФОТО: depo.ua
На оцінку своїх активів і аудит «Нафтогаз» витратить 33 млн гривень
На оцінку своїх активів і аудит «Нафтогаз» витратить 33 млн гривень

Загальна вартість угод склала 32,68 мільйона гривень, передає ДеПо з посиланням на «Наші гроші».

З вказаної суми 17,88 млн гривень витратять на аудит консолідованої фінансової звітності «Нафтогазу» за 2012, 2013 і 2014 роки, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Аудит здійснюватиме ПрАТ «​​Делойт енд Туш ЮСК», аналізувати документи будуть в липні 2015 року.

На тендер подавалися ще чотири компанії, три з яких пропонували надати послуги дешевше, проте оцінка пропозицій конкурсних торгів проходила за двома критеріями - крім ціни також якість, яку визначали по досвіду виконання аналогічних робіт, пише видання, посилаючись на «Вісник державних закупівель».

Решта 14,8 млн гривень підуть на визначення справедливої ​​вартості активів: основних засобів, спеціальних дозволів на користування надрами та родовищами нафти і газу, інвестицій у спільну діяльність, та незавершених капітальних інвестицій дочірніх підприємств і господарських товариств, в яких 51% і більше статутного капіталу належать «Нафтогазу».

Оцінку проводитимуть ТОВ «Ернст енд Янг». На торги також подавалися згаданий вище «Делойт» і ТОВ «Бейкер Тіллі Україна ЕК», останню відхилили за неповний пакет невідповідно оформлених документів.