Новий рік кримчани можуть зустрічати навпомацки

Побоювання з приводу відключень електрики у анексованому Криму є завжди, в тому числі й у Новий рік
Depo.Гроші
25 грудня 2014 15:03
ФОТО: depo.ua
Новий рік кримчани можуть зустрічати навпомацки
Новий рік кримчани можуть зустрічати навпомацки

Про це заявив журналістам міністр у справах Криму Олег Савельєв у четвер у Москві, передає depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

«Побоювання є завжди. По-перше, це може бути пов'язано і з технічними проблемами, і з проблемами української енергосистеми. Тому, звичайно ж, всі будуть дуже серйозно моніторити та готувати, у тому числі, аварійні контрзаходи, якщо вони будуть потрібні», - сказав він.

На даний момент, за словами міністра, практично всі роботи з відновлення енергопостачання півострова пророблено. «Я думаю, що найближчим часом ми не будемо стикатися з такими обмеженням», - додав він.

Савельєв підкреслив, що, згідно ФЦП з розвитку економіки Кримського півострова, незалежну енергосистему регіон отримає до кінця 2017 року.

Як повідомляв depo.ua, кримський «прем'єр» Сергій Аксьонов на своїй підсумковій прес-конференції у вівторок, 23 грудня, заявив, що Крим тепер буде зі світлом, так як Україна та Росія уклали контракт щодо забезпечення Криму електрикою. Проте наступного дня новина про це зникла з сайту «уряду» Криму, і весь півострів залишився без світла.

При цьому відключення світла у всіх містах півострова Аксьонов назвав «ворожою диверсією».

Віце-прем'єр РФ Дмитро Козак заявив, що Росія та Україна можуть домовитися щодо гарантованого безперебійного забезпечення електроенергією Криму до Нового року.