ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німеччина профінансує модернізацію 40 українських тепловозів

Німеччина має намір профінансувати модернізацію 40 українських тепловозів
Depo.Гроші
19 листопада 2015 13:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці", передає depo.ua.

16 листопада Дніпропетровський тепловозоремонтний завод відвідала делегація з Німеччини на чолі з Державним секретарем Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Хансом-Йоахімом Фухтелем. Мета візиту стосувалася підтримки німецьким урядом програми модернізації парку магістральних локомотивів 2ТЭ116 з продовженням терміну служби, надання допомоги для відновлення транспортної інфраструктури східних регіонів України, яка значно постраждала під час бойових дій.

Фухтель зазначив, що німецька сторона зацікавлена у фінансовому, технічному, інноваційному та інших видах співробітництва з Україною, сподівається на стабільний розвиток транспортної галузі, адже результативність реформ забезпечує інтерес до них з боку європейського співтовариства.

"В рамках реалізації даного проекту планується модернізація 40 тепловозів серії 2ТЕ116, що дозволить продовжити термін їх на 20 років, забезпечити обсяги вантажних перевезень на НЕ електрифікованих ділянках Донецької та Придніпровської залізниць. Розглядається можливість виділення кредиту з привабливою процентною ставкою від німецького державного банку KfW", - йдеться в повідомленні.

"Уряд Німеччини підтримує реформування залізничної галузі України. Вважаю, що це одна з ключових реформ в країні", - зазначив Фухтель. За його словами, важливо, щоб у ході модернізації тепловозів 2ТЭ116 втілювалися інженерні рішення для зменшення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер поінформував німецьку делегацію про значення залізничного транспорту для економіки України. У розмові також мова йшла про масштаби руйнувань залізничної інфраструктури на Донбасі, обсяги та вартість необхідних відновлювальних робіт, діяльність Міністерства інфраструктури по залученню до цих робіт можливостей урядових і ділових кіл Європи.

Більше новин економіки читайте у розділі Гроші.depo.ua