Nemiroff - експортер №1 на українському ринку горілки

Nemiroff - експортер №1 серед українських виробників горілки, згідно з рейтингом 200 найбільших експортерів України за 2015 рік ділового тижневика "Бізнес"
Depo.Гроші
16 лютого 2016 10:01
ФОТО: depo.ua
Nemiroff - експортер №1 на українському ринку горілки
Nemiroff - експортер №1 на українському ринку горілки

 Згідно з даними рейтингу, обсяг експорту компанії за 10 місяців 2015 року оцінюють у $26,6 млн. При цьому обсяг експорту за весь 2015 рік склав 297,1 млн грн.

За даними ДП "Укрспирт", це 50% української горілки, яка реалізується на зовнішньому ринку.

Методологія визначення найбільших експортних компаній України базується на офіційних даних Державної фіскальної служби, Митної служби та ДП "Держзовнішінформ".

"За роки роботи ми суттєво розширили географію своєї присутності, завоювали успіх і визнання світу, і сьогодні кожна друга пляшка горілки, яка відправляється на експорт з України, - це Nemiroff", - зазначає генеральний директор міжнародної горілчаної компанії Nemiroff Юрій Сорочинський.

Разом з тим, за його словами, компанія продовжує освоювати нові ринки і розширювати продуктовий ряд. Уже поточний рік стане роком відкриття нових континентів. А на українському ринку горілки Nemiroff продовжує займати другий рядок (RTRI) в списку лідерів продажів.

Довідкова інформація: Компанія Nemiroff була заснована в 1872 році. Сьогодні це провідний світовий виробник високоякісного алкоголю і один з лідерів світового ринку алкоголю, відомий у 80-ти країнах світу.

Секрет успіху Nemiroff криється в багаторічному досвіді і унікальній рецептурі на основі екологічно чистих натуральних інгредієнтів, які гарантують високу якість. Nemiroff постійно доводить свою високу якість з численними нагородами на престижних конкурсах по всьому світу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.