Названа дата переговорів України і Росії щодо транзиту газу

Україна проведе консультації з Росією щодо обмеження транзиту до країн Центральної Азії 10 листопада
Depo.Гроші
1 листопада 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

Переговори відбудуться в рамках Світової організації торгівлі, повідомила торговий представник України Наталія Микольська на брифінгу в Києві, передає Depo.ua.

"У нас на сьогодні є запит (до СОТ, - ред.), пов'язаний з вагонами і залізничним обладнанням. Другий запит - щодо обмежень транзиту, стосовно якого у нас пройдуть консультації 10 листопада з Російською Федерацією", - зазначила вона.

За словами Микольської, Україна готує третій позов до СОТ до Росії за фактом обмеження російськими регуляторами імпорту деяких видів української продовольчої продукції, однак не планує подавати позови щодо продовольчого ембарго, запровадженого Москвою.

"Третій позов, який ми готуємо, стосується обмежень імпорту до Російської Федерації деяких продовольчих товарів походженням з України. Коли ми говоримо про обмеження, то маємо на увазі обмеження Держпродспоживстандарту Російської Федераці, або їх фітосанітарних і ветеринарних служб, які стосуються або якості нашої продукції, або упаковки, або її відповідності іншим нормам законодавства", -  наголосила торгпред.

Нагадаємо, що російська компанія "Газпром" 18 жовтня рекордно збільшила заявку на здійснення транзиту газу в Європу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<