Нацбанк згубив 40% економіки через амбіції керівництва, - Бахматюк

40% української економіки було згублено через політичну доцільність і амбіції керівництва Нацбанку
 

Про це заявив власник групи компаній "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк на міжнародній інвестиційній конференції Game of Thrones: Final Season?, інформує Depo.ua.

 

"Чи була правильною банківська система, чи була неправильна, але вона була стовідсоткова. Кожна група мала свій банк. Це не було новиною ні для кого. … І суть не в тому, хороші Бахматюк і Жеваго, чи ні – ніхто нікого не хвалить. Але є принцип поетапного переходу. Скажіть будь ласка: який зміст було відрубувати руки, ноги, лишати тіло без нічого? Для чого губити 40% економіки, коли можна загубити 15%. При тому, що динаміка позитивнних речей і готовність до переговорів була у всіх. Але це була амбіція, якість характеру і політична доцільність і дуже вигідне призначення ворогів", – заявив Бахматюк.

 

"Я абсолютно не ідеалізую ні Бахматюка, ні Жеваго в даному випадку. Але ми присутні в реальному секторі економіки, з відкритими помислами, які не те що не були почуті – були перевернуті в іншу сторону. І ця наша боротьба – це не що інше, як пошук справедливості. Ні в мене, ні в Жеваго вже банку не буде, але також було знищено масу репутаційних речей, економічних, розвиткових", – додав Бахматюк.

 

Нагадаємо, раніше Олег Бахматюк заявив, що в Україні є величезна ракова хвороба, яка називається трудова міграція.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна