Наслідний принц Саудівської Аравії обвалив ціни на нафту

Сьогодні ціни знижуються через новини із Саудівської Аравії, де заяви другого наслідного принца і міністра оборони країни Мухаммеда бен Салмана посилили скептицизм ринків щодо майбутньої зустрічі найбільших виробників з питання можливої заморозки видобутку на рівні січня
Depo.Гроші
4 квітня 2016 09:58
ФОТО: depo.ua

Станом на 08.03 вартість червневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,98% - до 38,28 долара за барель, повідомляє depo.ua з посиланням на "Прайм".

Ціна травневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 1,17% - до 36,35 долара за барель.

У п'ятницю Мухаммед бен Салман заявив, що Саудівська Аравія погодиться заморозити рівень видобутку нафти лише за умови, що Іран та інші великі виробники приєднаються до угоди.

Подібні заяви поставили під сумнів успіх майбутньої зустрічі найбільших нафтовиробників і викликали негатив на ринку "чорного золота" на фоні небажання Ірану заморожувати свій поточний рівень виробництва.

Нагадаємо, Іран заявив, що почне кооперуватися з іншими країнами в питанні про замороження видобутку нафти лише після досягнення рівня в 4 мільйони барелів на день. Зараз видобуток в Ірані - на рівні 3,1 мільйона барелів на день.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.