"Нафтогаз" стягнув з "Укртрансгазу" газовий борг

Господарський суд Києва стягнув з оператора газотранспортної системи компанії "Укртрансгаз" борг у розмірі 5,187 млрд гривень перед Національною акціонерною компанією "Нафтогаз україни" за контрактом постачання природного газу для технологічних потреб газотранспортної системи (ГТС)

Про це свідчать рішення суду від 31 січня опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень, інформує Depo.ua.

Згідно з матеріалами суду, "Нафтогаз" подав до суду на "Укртрансгаз" у зв'язку з неналежним виконанням умов контракту з постачання газу в січні-квітні 2017-го року.

Йдеться про те, що "Нафтогаз" передав "Укртрансгазу" 1,518 млрд кубометрів газу на суму 13,398 млрд грн, при цьому компанія не отримала в повному обсязі оплату за газ, завдяки чому утворилась заборгованість оператора ГТС у розмірі 2,048 млрд грн.

Суд частково задовольнив позов "Нафтогазу", зокрема стягнути з "Укртрансгазу" 2,048 млрд грносновного боргу, 1,688 млрд грн пені, 332,4 млн гривень 3% річних, 1,315 млрд грн інфляційних втрат та 611,3 млн. гривень судового збору.

Нагадаємо, у квітні 2018 року НАК "Нафтогаз України" подав позов до судуз вимогою стягнути зі своєї дочірньої компанії "Укртрансгаз" 5,187 млрд грн боргу за контрактом поставки природного газу для технологічних потреб ГТС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Нафтогаз