"Нафтогаз" хоче дозволити споживачам вибирати тип лічильника

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" пропонує дати споживачам право вибрати тип встановлюваного лічильника газу

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт НАК.

Повідомляється, що на нараді в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості представники НАК запропонували дати побутовим споживачам можливість самостійно вибирати тип лічильника газу, за умови, що він пройшов оцінку відповідності вимогам технічного регламенту, затвердженого Кабінетом міністрів. Крім того, "Нафтогаз" пропонує при установці лічильників не обмежувати перелік виконавців робіт виключно облгазами.

Також повідомляється, що Міненерго і МЕРТ оцінять можливості облгазів та інших компаній щодо річних обсягів установки лічильників.

Нагадаємо, 25 грудня 2018 року "Нафтогаз" повідомив, що Верховний суд України зменшив норми споживання газу для домогосподарств без лічильників. Зокрема, згідно з постановою, плату за газ у разі відсутності лічильників нібито повинні нараховувати по нормі 3 кубометра на особу на місяць.

Після цього українці почали отримувати шалені платіжки за газ.

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв пояснив, чому українці отримали у грудні платіжки за газ з високими сумами.

Згодом міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що платіжки з завищеними тарифами на газ є незаконними і платити за ними не потрібно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Нафтогаз