Начальник ДАІ запевняє, що держномери міняти не обов'язково

З березня 2015 року отримати держномер на авто можна буде за 135 замість 147,96 грн, а їхня заміна не є примусовою
Depo.Гроші
14 січня 2015 12:10
ФОТО: depo.ua
Начальник ДАІ запевняє, що держномери міняти не обов
Начальник ДАІ запевняє, що держномери міняти не обов'язково

Як передає кореспондент depo.ua, про це на брифінгу заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

Він зазначив, що комплект номерних знаків за ціною 135 грн коштував з квітня 2009 до грудня 2014 року, після чого подорожчав до 147,96 грн.

При цьому Сіренко заявив, що виробник номерних знаків вимагає підвищити ціну на продукцію, оскільки підвищився курс євро, а заготовки номерних знаків закуповуються в інших країнах.

«Виробники просять підвищити ціну до 186 грн, оскільки піднявся курс євро. Однак ціна номерних знаків, які будуть виготовлятися з березня, не перевищуватиме 135 грн», - сказав він. Сіренко також підкреслив, що примусова заміна номерних знаків не потрібна.

Він зазначив, що ЗМІ роздули на рівному місці скандал і інформація про обов'язкову заміну номерних знаків на зразки стандартів ЄС не відповідає дійсності.

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ України - керівник апарату Сергій Чеботар заявив, що з 31 березня в Україні будуть введені нові номерні знаки країн ЄС, які нібито використовуються на етапі набуття членства в ЄС. За його словами, Державна служба інтелектуальної власності України ще 25 вересня 2014 року видала МВС патент на виготовлення нових номерних знаків для транспортних засобів. Відтепер власником номерних знаків буде МВС в особі департаменту Державної автомобільної інспекції. Ціна таких знаків становитиме, за словами Чеботаря, 134 грн.