Чиновників виконкому Чернігівської міськради зловили на мільйонних оборудках

Зловживаючи службовим становищем, чиновниками виконкому Чернігівської міськради було прийнято незаконне рішення, в результаті якого міському бюджету було завдано збитків на суму 2,2 мільйона гривень
Depo.Гроші
15 червня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

Як зазначили правоохоронці, в Чернігові був збудований автоцентр вартістю 22 мільйони 107 тисячі гривень, інвестором будівництва є приватне підприємство.

Як повідомляють слідчі, з метою ухилення комунального і приватного підприємств від сплати коштів пайової участі в повному обсязі, службові особи міськради своїм рішенням у сто разів зменшили розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Чернігова.

В результаті підприємці сплатили до міського бюджету замість 2 мільйонів 210 тисяч гривень лише 22 тисячі.

Таким чином, внаслідок прийняття незаконного рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради міському бюджету завдано збитків майже на 2,2 мільйони гривень.

За даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України. Фігурантам справи загрожує до 6 років позбавлення волі.