МВФ вимагає, аби Украіна поліпшила приватизаційне законодавство

Україна має до кінця жовтня визначитися зі списком держпідприємств, що приватизуються, і до кінця року поліпшити приватизаційне законодавство для уникнення зловживань та прискорення продажу держактивів
Depo.Гроші
3 жовтня 2016 19:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у другому перегляді Програми співробітництва Міжнародного валютного фонду і України, оприлюдненому МВФ.

"В Україні більше 3000 зареєстрованих держпідприємств, які виробляють близько 10% ВВП. Проте, у результаті поганого управління і структури власності, інформація про операційний і фінансовий стан цих підприємств обмежена. Їх системна класифікація на ті, які будуть продані, ліквідовані або залишаться в держвласності, дасть цінну інформацію щодо реструктуризації сектора (новий структурний маяк до кінця жовтня 2016 року)", - йдеться в документі.

При цьому МВФ відзначає, що Україна також має поліпшити приватизаційне законодавство.

"Приватизаційне законодавство надалі потрібне для збільшення прозорості та захисту, що включає заходи щодо запобігання демонтажу активів, щоб прискорити приватизацію (новий структурний маяк до кінця грудня 2016 року)", - йдеться в документі.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.