МВФ: Український уряд веде правильну політику

Перший заступник директора МВФ Девід Ліптон позитивно оцінив діяльність нинішнього уряду України
Depo.Гроші
10 червня 2015 06:13
ФОТО: depo.ua
МВФ: Український уряд веде правильну політику
МВФ: Український уряд веде правильну політику

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

Ліптон зазначив, що цей уряд - єдиний за всю історію, який проводить реформи. Він також схвально відгукнувся про створення антикорупційного бюро і додав, що дерегуляція економіки та ефективне управління є найкращою стратегією для подолання корупції в Україні, пише УНІАН.

"Восени 2014 року Україна зіткнулася з повноцінною економічною кризою, яка погіршилася через війну. Усі попередні роки країна не мала уряду, який би дійсно спромігся взятися за реформи та втілити їх у життя. Тепер в Україні є уряд, повністю відданий проведенню реформ, але проблеми, з якими вони зіткнулися, величезні. Я думаю, що вони ведуть правильну політику, обрали правильний підхід та діють рішуче", - зазначив представник МВФ.

Також заступник голови МВФ виокремив три складові елементи економічного розвитку.

"Коли ми говоримо про економічні зусилля, то вони мають три складові: стабілізація національної валюти, відновлення економічного зростання, переговори щодо зовнішнього боргу", - повідомив Ліптон.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відбув з робочим візитом в США, де заплановані його переговори з директором - розпорядником ключового кредитора країни Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

 

Мітки: МВФ, Яценюк