МВФ побачив прогрес України, але вимагає активнішої боротьби з корупцією

Міжнародний валютний фонд відзначає прогрес України в низці питань, однак очікує більших зусиль у сфері боротьби з корупцією
Depo.Гроші
10 березня 2016 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, передає depo.ua з посиланням на "Лівий берег".

Він зазначив, що Україна за 3 роки сильно змінилася.

"Я представляю МВФ в Україні з травня 2013 року. І НБУ, з яким ми працюємо сьогодні, відрізняється від того, який був. Це великі зміни в кращу сторону, які відбиваються і на нашій співпраці. Ми бачимо просування в макроекономічній, монетарній та фіскальній політиці. Прогрес в енергосекторі, скорочення дефіциту "Нафтогазу" - це дуже велике досягнення", - сказав Ваше.

У той же час, у МВФ очікують більшого прогресу в області боротьби з корупцією.

"Переходячи до основних втрат, ми, звичайно ж, хотіли б бачити більше прогресу в боротьбі з корупцією. Тут є відставання, воно дуже помітно. Не можна сказати, що нічого не робиться, але зусилля непорівнянні між необхідністю і можливостями", - передають слова представника МВФ "РИА Новости".

Нагадаємо, раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард закликала лідерів України повернутися на шлях реформ, в іншому випадку Фонд може припинити програму підтримки країни.

До цього міністр фінансів України Наталія Яресько сказала, що МВФ у випадку зміни уряду в Україні призупинить виконання програми розширеного фінансування EFF і продовжить його тільки при готовності нового Кабміну виконувати зобов'язання, взяті попередниками.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: МВФ, Україна