ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МВФ і Світовий банк констатують слабкий прогрес України в боротьбі з корупцією

Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Світовий банк (СБ) відзначили низьку результативність дій української влади в боротьбі з корупцією

Depo.Гроші
15 листопада 2018 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами постійного представника МВФ в Україні Йоста Люнгмана, жоден топ чиновник не притягнутий до відповідальності за корупцію.

"Ми бачимо істотний прогрес в установі антикорупційних органів. У той же час ефективність боротьби з корупцією дуже низька: ні одна високопоставлена особа не притягнута до відповідальності за корупційні діяння, незважаючи на те, що Україна широко сприймається як країна з високим рівнем корупції", – сказав постпред МВФ в Україні.

У свою чергу директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен заявила, що високий рівень корупції стримує інвесторів.

"Високий рівень корупції в Україні і верховенство особистих рішень замість верховенства права – це те, що стримує інвесторів. Ми багато спілкуємося з різними інвесторами, ми бачимо, що можливості для інвестицій в Україну є, але, разом з тим, ми бачимо стурбованість інвесторів цими питаннями", – сказала вона.

Нагадаємо, 13 листопада постійний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Йоста Люнгман назвав три ключові чинники, які стримують економічний розвиток нашої країни.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.