Міноборони судиться за 30 мисливських угідь

У Міністерстві оборони триває робота з повернення 16 мисливських і 2 риболовецьких господарств на Київщині, 14 мисливських господарств на Прикарпатті та нерухомих об'єктів на Одещині
Depo.Гроші
17 липня 2015 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Понад 10 останніх років рішення суду про повернення цього майна з чужого незаконного володіння на користь Міністерства оборони не виконувалося. Лише в 2015 році спільними зусиллями Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України та Генеральної прокуратури України виконавче провадження відновлено. Зараз проводиться робота з виконання зазначеного рішення суду ", - розповіли в прес-службі відомства.

Наказав перевірити законність передачі нерухомих об'єктів військового майна у володіння третім особам міністр оборони України Степан Полторак.

"Так з'ясовано, що в 2011 році була захоплена земельна ділянку урочища Чубуки Переяслав-Хмельницького району Київської області, що належить до земель оборони орієнтовною площею 24 га, на якій самовільно зведені капітальні споруди загальною площею близько 2 тис м кв.", - уточнили Міноборони.

У 2012 році через винесення завідомо неправосудного судового рішення незаконне будівництво легалізовано.

А протягом 2013-2014 років посадовим особам Міноборони України вдалося домогтися через суд про звільнення земельної ділянки площею 12 га, повернення його відомству та визнання недійсним договору про довгострокове користування.

Останні новини про господарські судові справи читайте в рубриці Гроші.depo.ua.