Мінфін: Чергового траншу МВФ до кінця року не буде

Отримання чергового траншу кредиту від МВФ до кінця року технічно досить проблемне навіть у разі виконання умов програми і, найімовірніше, транш буде перенесено на наступний рік
Depo.Гроші
30 листопада 2015 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив сьогодні журналістам заступник міністра фінансів Артем Шевальов, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Подальша співпраця з фондом та отримання наступного траншу дуже прив'язане до затвердження бюджету на наступний рік, а у свою чергу, затвердження бюджету на наступній рік неможливе без утвердження податкової реформи. На даний момент, технічно отримання траншу було б досить проблемним. Швидше, нам важливіше отримати якісний і збалансований бюджет до кінця цього року, щоб ми увійшли в 2016 рік з новим бюджетом", - сказав Шевальов.

Він наголосив, що продовження співпраці з МВФ можливе лише при виконанні умов програми, і тільки-но українській владі вдасться їх виконати, подальше рішення про продовження фінансування залежить від фонду.

"Якщо всі інші параметри виконуються, то транш йде в резерви Нацбанку, і падають гроші наприкінці року або в січні - це технічне питання, тому що параметри щодо золотовалютних резервів будуть просто відкориговані", - додав Шевальов.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: МВФ