Меркель похвалила Путіна за надійне постачання газу

Росія раніше завжди доводила, що є надійним постачальником природного газу
Depo.Гроші
17 жовтня 2015 20:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель у спеціальному інтерв’ю напередодні Українсько-німецького інвестиційного форуму, який відбудеться 23 жовтня в Берліні, відповідаючи на запитання, чи є вбачає вона загрозу для Німеччини у транзиті російського газу територією України, повідомляє "УНІАН".

"Ні, наразі я не бачу такої загрози. Ми дуже раді, що зимовий пакет майже узгоджено в частині забезпечення України природним газом. Німеччина має й інші джерела газопостачання. Хоча в цілому Росія раніше завжди доводила, що є надійним постачальником природного газу. Частково і ми намагаємось диверсифікувати власну залежність – за рахунок південних газогонів, що місять серед іншого азербайджанський газ. Втім загалом у нас є довіра до Росії в частині постачання російського газу", - зазначила вона.

Меркель також підкреслила, що, хоча Україна – четверта у світі за обсягами імпорту газу і нині є сильно залежною від постачання російських енергоносіїв. "Росія багато разів використовувала цю залежність у якості інструменту політичного тиску", - наголосила канцлер Німеччини.

Більше новин економіки читайте у розділі Гроші. depo.ua