Мережа автозаправок Ахметова припиняє роботу на окупованій території Донеччини

Компанія "Паралель", що входить до бізнес-імперії Ріната Ахметова, призупиняє роботу мережі АЗК на території Донецька і всіх інших населених пунктів Донецької області, які не підконтрольні української влади
Depo.Гроші
18 травня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає depo.ua з посиланням на "ОстроВ".

Так, до 18 травня включно свою роботу призупинять 32 автозаправні комплекси під ТМ "Паралель" в Донецьку, Макіївці, Докучаєвську, Зугресі, Шахтарську, Єнакієвому, Сніжному, Тельмановому та Торезі. Рішення про припинення роботи АЗК прийнято з урахуванням поточної ситуації: на даний момент компанія не бачить можливості для постачання палива в ці міста в рамках чинного законодавства або закупівлі його на місці у постачальників, зареєстрованих в Україні.

"Це вкрай складне рішення стало вимушеним, і, ми віримо, тимчасовим заходом, продиктованим тим, що постачання на непідконтрольні території з боку України фактично неможливі, а легальних альтернативних каналів оптових поставок палива на ці території зараз не існує", - заявила генеральний директор компанії "Паралель" Олена Хілієнко.

"Як тільки ми побачимо можливості для відновлення роботи компанії на цій території в рамках правового поля і для безпечної роботи персоналу, ми в найкоротші терміни відновимо роботу нашої мережі", - додала Хілієнко.

Робота компанії на частині території Луганської області, яка не підконтрольна України, була зупинена ще в липні 2014 року. При цьому "Паралель" продовжує роботу в Донецькій, Луганській області, де сьогодні можливо забезпечити логістику палива та роботу персоналу. Також нафтопродукти компанії продаються на фірмових АЗК в Запорізькій і Дніпропетровській області.

На даний момент діє 41 АЗК під ТМ "Паралель", ще 13 АЗС продають фірмове паливо від компанії "Паралель". Нещодавно компанія вийшла на ринок продажу нафтопродуктів великим оптом.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня також припиняє роботу на тимчасово окупований території мережа продуктових магазинів Ахметова "Брусничка"