ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Лото-Забава": У м.Острог виграно 1 000 000 гривень! (НОВИНИ КОМПАНІЙ)

Розіграш 980-го тиражу "Лото-Забава", що відбувся 20 травня, подарував Україні ще одного лотерейного мільйонера. Гравець став 290-м щасливчиком на лічильнику мільйонерів "Лото-Забава", одинадцятим у цьому році та першим героєм-переможцем, який виграв свій 1 000 000 за новими правилами

Depo.Гроші
21 травня 2018 16:55
ФОТО: depo.ua

Нагадуємо, що відтепер ще на початку розіграшу "Лото-Забава" уся увага прикута до номеру першої кульки, адже цей номер визначатиме суму призу в категорії "за три горизонталі з двома підковами". Якщо випадає кулька з парним числом, значить, у цьому тиражі гарантовано виграють мільйон, і той, хто закреслить три горизонталі з двома пільговими підковками, виграє не 200 тис. гривень, а - 1 мільйон.

20 травня першою з великого лототрону випала кулька під номером 62, а тому гравець з м.Острог, який закреслив три лінії в одному ігровому полі з двома пільговими підковками, виграв 1 000 000 гривень. Щасливий білет №0026238 був придбаний у м.Острог (Рівненська область) у кіоску "Преса", що знаходиться на вулиці Незалежності, 2-В.

Оператор державних лотерей "М.С.Л." запрошує новоспеченого переможця приєднатися до закритого елітного "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л." та взяти учать у подарунковій програмі "Два дні з життя мільйонера", що розрахована на двох осіб.

Усіма перевагами членства у закритому "КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л." вже скористалося багато мільйонерів, а зокрема й пані Олександра Гошкович з Миколаївщини, яка виграла свій джекпот у розмірі 3 млн гривень 1 квітня у 973-му тиражі завдяки білету, придбаному онлайн. Нагадаємо, протягом 28-29 квітня у рамках подарункової програми "Два дні з життя мільйонера" пані Олександра відвідала столицю разом зі своєю онукою Світланою та провела незабутній мільйонерський уїк-енд з білим лімузином та особистим літаком.

Оператор державних лотерей "М.С.Л." вітає головного переможця 980-го тиражу та радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.