Лідерство під час кризи: погляд відомого британського експерта Н. Ріснера

«Роль лідера під час кризи – це викорінити будь-яку невизначеність та невпевненість у своєму колективі, настільки, наскільки це можливо», - стверджує Найджел Ріснер – британський експерт у сфері бізнесу, удостоєний титулу «Спікер року» та нагороди Академії СЕО
Depo.Гроші
18 березня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua
Лідерство під час кризи: погляд відомого британського експерта Н. Ріснера
Лідерство під час кризи: погляд відомого британського експерта Н. Ріснера

24 березня 2015 року на численні прохання менеджерів провідних українських компаній, відбудеться майстер-клас відомого фахівця у галузі управління комунікацією серед персоналу, міжнародного спікера, автора книг з керівництва колективом та самоорганізації - Найджела Ріснера.

Харизматичний спікер відвідає Україну з доповіддю на тему «Роль лідера в епоху постійних змін», для того, щоб поділитися практичним досвідом, дати поради щодо сьогоднішньої ситуації та надихнути на нові звершення.

Його тема особливо актуальна в умовах кризи в Україні, оскільки в ній він відкриє завісу на питання, що назріли у кожного з нас, які стосуються невизначеності, управління невизначеністю та управління змінами.

Як прокоментував Найджел Ріснер: «Люди знають, що світ і особливо Україна, зараз переживають серйозні зміни, людям необхідний лідер, який зможе поділитися своїм баченням, і донести до людей, що спільними зусиллями вони зможуть прийти до цього бачення».

Також Найджел Ріснер висловив свою думку з приводу майбутнього в Україні: «Успіх і провал не бувають вічними. Протягом наступних 5-ти років вся ситуація вирівняється».

У майстер-класі візьмуть участь представники понад 100 українських компаній, CEO та власники бізнесу, керівники департаментів та комерційні директори.
Найджел Ріснер відомий як один із 6 спікерів Європи, які отримали нагороду «Professional Speaking Award of Excellence». На його рахунку понад шість бестселерів з жанру бізнес книг, таких як «Код удару», «Зоопарк навколо нас», «Ваш зі старту» та Десять голів».

Детальна інформація про захід: //www.kagroup.com.ua/nigel-risner/

  +38 (044) 374 00 94