Купити квартиру в Києві за 16 тис. грн/кв. м у новому готовому будинку - це реальність

У сучасному світі на ринку нерухомості існує маса пропозицій про продаж квартир в нових районах міста і це є плюс у виборі. Вибираючи житло для покупки у кожної людини свої критерії, але деякі з них враховує кожен покупець
Depo.Гроші
20 квітня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua
Купити квартиру в Києві за 16 тис. грн/кв. м у новому готовому будинку - це реальність
Купити квартиру в Києві за 16 тис. грн/кв. м у новому готовому будинку - це реальність

Прес-реліз.

Бажання Купити квартиру в Києві за 16000 грн за кв. м у готовому будинку - найвигідніша пропозиція на Києвському ринку нерухомості

Вона змушує задуматися над багатьма питаннями. Наприклад, про розташування житлового комплексу, про екологічну чистоту навколишнього середовища, про інфраструктуру, про планування і підходящої вартості, але найголовніший критерій кожного клієнта - це комфорт і затишок вишуканого житла.

У пошуку та виборі вам завжди готові допомогти забудовники житлового комплексу "Евромісто", розташованого недалеко від району Крюківщини-Вишневого. Саме тут ви знайдете головний компонент вашої впевненості і процвітання. Особливу увагу варто приділити тому, що в п'яти хвилинах від свого будинку ви знайдете всі необхідні інфраструктури - супермаркети, школи, дитячі садки, розважальні комплекси, спортивні майданчики, стоянки, парковки і багато-багато необхідних дрібниць для повноцінної і комфортного життя середньостатистичного киянина. А при бажанні ви можете відправитися в будь-яку частину міста, скориставшись суспільним чи особистим транспортом.

Одного разу відвідавши цей "райський куточок" ви більше ніколи не захочете повернутися до своєї колишньої сірої повсякденності. Тут створені всі умови для чистоти повітря. Безліч зелених насаджень не дадуть вам байдужо пройти мимо, не звернувши уваги на молоде деревце, кущик або барвисту строкату клумбу. Повітря тут разюче відрізняється від повітря в інших частинах міста. Зелені насадження виконують свої природні функції, усуваючи весь бруд, усуваючи різні забруднення і роблячи повітря не тільки чистим, але і свіжим.

Ця територія дозволяє творити і створювати, жити і відпочивати, працювати і черпати натхнення, створити сім'ю і, просто, насолоджуватися спілкуванням з милими, добрими і чуйними мешканцями цього житлового комплексу.

Житловий комплекс "Європейське місто" дає молодим сім'ям гарантію на спокійне, комфортне і щасливе життя тут. І для того щоб вам самим у цьому переконатися, достатньо одного візиту сюди.