Кучма відзначив внесок "Метінвесту" в розвиток економіки України

Владі України слід займатися не тільки залученням іноземних інвестицій, але й думати про розвиток українського бізнесу
Depo.Гроші
19 вересня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив Леонід Кучма, другий президент України, в рамках 13-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає  depo.ua  з посиланням на uaprom.info.

"Давайте думати не тільки про іноземні інвестиції, але й про розвиток українського бізнесу - великого, середнього, малого. Зараз немає можливості його розвивати, ми про нього просто забули, всі виживають", - сказав він.

Кучма вважає, що український ВВП повинен рости по 7-8% в рік, щоб "ми піднялися з тієї прірви, у якій ми сьогодні знаходимося".

"Іноземний капітал не прийде, тому давайте сподіватися, насамперед, на себе. Давайте припинимо вмовляти зовнішній світ, що приходьте, ми такі добрі, у нас такі можливості. Так, можливості, насправді, є поки що. Ось сидить Юрій (Риженков, гендиректор групи "Метінвест", - ред.). Наскільки я знаю, вони ("Метінвест", - ред.) зараз вклали серйозні гроші в розвиток маріупольських підприємств, будують там щось серйозне. Ось бачите, вони сьогодні не бояться. Чому? Давайте у нього запитаємо, чому він не боїться. Нехай ось такі, як він, і інші вкладають в Україну. І якщо крім нього є ще й інші приклади в Україні, їх і справді треба на руках носити і всім розповідати: "Дивіться, ми самі можемо щось зробити!" - сказав другий президент України.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші