Кримським вкладникам збанкрутілих банків повернуть внески: як отримати гроші

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплатить кошти вкладникам неплатоспроможних банків, що проживають у Криму, в межах гарантованої законом суми
Depo.Гроші
21 серпня 2015 12:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу фонду.

"Фондом гарантування вкладів відповідно до рішення виконавчої дирекції №186/15 від 6 серпня 2015 року був прийнятий наказ № 261 від 18 серпня 2015 року щодо порядку здійснення виплат вкладникам, які проживають на тимчасово окупованій території", - сказали в фонді.

Передбачено ряд заходів з метою забезпечення виконання державних гарантій перед громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території.

"Уповноваженими особами фонду на здійснення тимчасової адміністрації в неплатоспроможних банках має бути забезпечено складання списків вкладників для отримання коштів в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території, відповідно до укладених з банком договорів", - уточнили в прес-службі.

Уповноважені з ліквідації банків мають забезпечити формування та подання до Фонду гарантування повного переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів.

Для отримання коштів в установах банку, що здійснює виплати, вкладникам необхідно буде надати оригінали наступних документів:

- дійсний паспорт громадянина України;

- документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або відмітки у паспорті громадянина України про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

- особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта.

Довідкова інформація за телефонами:

- 0 800-30-40-10, 0 800-503-435 - "Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб" (дзвінки по Україні безкоштовні);

- 0 800 308-108 - "Гаряча лінія" Фонду (дзвінки по Україні безкоштовні).

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.