Коломойського звинуватили в монополізації неба над Дніпропетровськом

Керівництво аеропорту «Дніпропетровськ» не пускає нові авіакомпанії працювати на своїй території, організовуючи регулярні рейси
Depo.Гроші
9 жовтня 2014 15:25
ФОТО: depo.ua
Коломойського звинуватили в монополізації неба над Дніпропетровськом
Коломойського звинуватили в монополізації неба над Дніпропетровськом

Про це сьогодні заявила директор з продажів авіаперевізника Air Arabia Ukraine Олена Петренко, пише ДеПо.

За її словами, зараз в аеропорту дозволено працювати тільки кільком компаніям, у тому числі авіакомпанії «Дніпроавіа», 95% акцій якої в 2011 році купило підприємство «Галтера», підконтрольне групі «Приват» на чолі з Ігорем Коломойським.

«Потрібно називати речі своїми іменами: там монополія і туди не пускають», - заявила Олена Петренко.

Представник авіаперевізника також повідомила, що два роки тому їхня компанія пройшла всі дозвільні та погоджувальні процедури, щоб почати здійснювати регулярні рейси з аеропорту «Дніпропетровськ». Однак в останній момент його керівництво знайшло причину відмовити авіакомпанії - вони надіслали авіакомпанії факс, у якому, посилаючись на майбутній ремонт злітно-посадкової лінії, повідомили, що аеропорт «Дніпропетровськ» не може приймати літаки авіакомпанії Air Arabia Ukraine.

«Наскільки я знаю, ця фраза про ремонт злітно-посадкової смуги вже 8 років фігурує у відписках аеропорту «Дніпропетровськ». Туди не пустили не тільки на нас, а й багатьох інших перевізників, у тому числі великих і класичних перевізників», - повідомила Олена Петренко.

Як відомо, Ігор Коломойський є головою Дніпропетровської облдержадміністрації.