Коломойський програв дружині луганського податківця мільйонний тендер

Луганське відділення "Укрпошти" за результатами тендеру уклало з ТОВ "Торгова компанія" Едельвейс" угоду про постачання 97,74 тис літрів автогазу загальною вартістю 0,96 млн грн.
Depo.Гроші
8 червня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Як зазначається, тендера ціна становила 9,82 грн/л, це більш ніж на гривню дорожче він нинішніх цін на автозаправках в Луганській області.

Компанія "Авіас" з групи Коломойського повинна поставляти автогаз протягом 2015 року в Старобільськ. Тендер пройшов у формі відкритих торгів, заявки на участь в яких подали п'ять компаній. ЦеТОВ ВТФ "Авіас" (Дніпропетровськ), ТОВ "Мікс Маркет" (Сєвєродонецьк). ТОВ "Таблерон" (Лисичанськ), ТОВ "Виробничо-торгова фірма" Октава "(Лисичанськ) і ТОВ" ТК "Едельвейс" (Старобільськ).

Але конкурсний комітет відхилив пропозиції "Авіас", "Таблерон" і "Мікс Маркет" через неповний пакет поданих документів. Наприклад, у "Авіас" були відсутні друку Держкомстату на документах фінансової звітності.

З компаній, які не були допущені до конкурсу, найнижча цінова пропозиція була у "Авіас" - 0,98 млн грн. Це на 20 тис грн більше, ніж пропозиція переможця.

Власниками "ТК Едельвейс" в державному реєстрі вказані Олександр Гамазей і Людмила Фесько. Гамазей у 2010 році обирався в Старобільську райраду від Партії регіонів. Чоловік Фесько Олександр очолює управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів в Луганській області.