Коломойський кинув око на "Українську біржу", - ЗМІ

"Московська біржа" знайшла покупця на свою частку в "Українській біржі". Ним може стати олігарх Ігор Коломойський
Depo.Гроші
23 вересня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це з посиланням на ряд джерел пишуть російські "Ведомости", передає depo.ua.

Як наголошується, 43% "Української біржі" дістануться українській інвестиційній компанії Dragon Capital.

Разом із Dragon Capital переговори вела ще одна українська інвесткомпанія - "Універ капітал", але зараз "її участь в угоді є неясною", сказало джерело, близьке до "Московської біржі".

При цьому реальний покупець, у чиїх інтересах виступає Dragon Capital, - це група "Приват" Ігоря Коломойського, додало джерело, близьке до "Української біржі".

Як зазначається, спочатку переговори з "Московською біржею" вів голова наглядової ради "Української біржі", засновник і гендиректор ІК Concorde Capital Ігор Мазепа. Так, обговорювався варіант, щоб "Українська біржа" викупила частку Росії на свій баланс. Мазепа підтвердив, що наглядова рада "у якийсь час" вела переговори про купівлю цього блоку: "Є два варіанти: або "Українська біржа" викуповує цю частину в "Московської біржі", або її викуповують учасники українського ринку. Переговори зі структурами Ігоря Коломойського ми не вели", - додав він.

Водночас представник "Московської біржі" заявив, що пропозиції від структур Коломойського не надходили. "Біржа розглядає різні варіанти і умови продажу українських активів", - уточнив він.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua