Колишніх топ-чиновників НБУ затримали "Котики", – Матіос

Екс-керівників Національного банку України затримали співробітники підрозділу "Котики" СБУ під час секретної спецоперації
Depo.Гроші
14 липня 2016 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналістам заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Учора генеральний прокурор особисто керував проведенням цієї операції спільно з головою Служби безпеки. Там справді є підрозділ "Котики", вони допомогли нам встановити 7 осіб і вчора затримати цих екс-банкірів", – зазначив він.

Матіос додав, що один із затриманих лише на кілька днів прибув на території України за документами для переоформлення візи, щоб надалі перебувати за кордоном.

"Колишній заступник голови НБУ і начальник департаменту банківського нагляду розробили під час видачі стабкредитів вступили у злочинних згорів з Сергієм Курченом і ввели в оману весь склад наглядової ради НБУ – підтвердивши, що майна банку "Реал" вистачає, щоб дати стабкредит 788 млн грн. А його було на 200 за гаком млн. А вони дописали що заставного майна 1 млрд 300 грн", - розповів Матіос.

Військовий прокурор додав, що затримання було величезною несподіванкою для колишніх топ-чиновників.

"Це не всі люди, які затримані", - додав Матіос.

Нагадаємо, що вчора Генеральна прокуратура затримала екс-заступника голови НБУ Олексія Ткаченка та колишнього директора генерального департаменту банківського нагляду Романа Яковлєва за підозрою в розкраданні 787,396 млн гривень державних коштів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші