Колишніх топ-чиновників НБУ затримали "Котики", – Матіос

Екс-керівників Національного банку України затримали співробітники підрозділу "Котики" СБУ під час секретної спецоперації

Про це повідомив журналістам заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Учора генеральний прокурор особисто керував проведенням цієї операції спільно з головою Служби безпеки. Там справді є підрозділ "Котики", вони допомогли нам встановити 7 осіб і вчора затримати цих екс-банкірів", – зазначив він.

Матіос додав, що один із затриманих лише на кілька днів прибув на території України за документами для переоформлення візи, щоб надалі перебувати за кордоном.

"Колишній заступник голови НБУ і начальник департаменту банківського нагляду розробили під час видачі стабкредитів вступили у злочинних згорів з Сергієм Курченом і ввели в оману весь склад наглядової ради НБУ – підтвердивши, що майна банку "Реал" вистачає, щоб дати стабкредит 788 млн грн. А його було на 200 за гаком млн. А вони дописали що заставного майна 1 млрд 300 грн", - розповів Матіос.

Військовий прокурор додав, що затримання було величезною несподіванкою для колишніх топ-чиновників.

"Це не всі люди, які затримані", - додав Матіос.

Нагадаємо, що вчора Генеральна прокуратура затримала екс-заступника голови НБУ Олексія Ткаченка та колишнього директора генерального департаменту банківського нагляду Романа Яковлєва за підозрою в розкраданні 787,396 млн гривень державних коштів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші